Laikinai Nėra  "Keturkampis Siaurėjantis" L dydis, Juodas  39*39*35 cm

"Keturkampis Siaurėjantis" L dydis, Juodas 39*39*35 cm

  • 49.00€
  • Be PVM: 40.50€

Prekės aprašymas

  Naujoviški lauko ir vidaus vazonai augalams, kur suderintos naujovės ir ekologiškumas. Jie pagaminti iš EPP (išplėsto polipropileno dar kitaip vadinamo putplasčiu). Medžiaga atspari UV. Atsparumas temperatūroms nuo -40C iki +50C. Medžiaga turi labai geras šilumos izoliacines savybes. Lengvi. Nebraižo paviršių. Taip lengvai neskyla nukritus, sulaužyti galima tik naudojant neapskaičiuotą fizinę jėgą.

Augalai dažniausiai nukenčia nuo temperatūrinių svyravimų. Jeigu mūsų šalyje šaltis ateitų palaipsniui, iš lėto - augalai spėtų prisitaikyti ir nuostolių būtų daug mažiau... Todėl dažniausiai rekomenduojam šiltinti vazonus žiemai -apsukant medžiaga, pakeliant vazoną nuo trinkelių ir t.t.t. Vazonų iš polipropileno papildomai šiltinti jau nereikės...

Kodėl vazonai vadinami "šiltaisiais" ?

Šilta, porėta medžiaga saugo augalo šaknis nuo perkaitimo karštomis dienomis ir peršalimo žiemą. Daugelis augalų tiesiog nebijo nei karščio nei šalčio, jiems pakenkia staigūs temperatūrų svyravimai. Būdama gera izoliacine medžiaga, neleidžia staiga įkaisti ar atšalti augalo šaknims ir vazono žemei. Visi įkaitimo ir užšalimo procesai smarkiai sulėtinami, tuo pagerinamos sąlygos augalų šaknims ištverti temperatūrinius šuolius. Tai labai padeda augalams sėkminga peržiemoti. Jeigu vazonas stovės atviroje vietoje - skyles padaryti būtina.

 Didžiausias komplekto dydis yra L

Talpa 35,5 litro

Išmatavimai 390*390*350 mm

Galimi kiti dydžiai   M 320*320*290 mm

                                   S 250*250*22,5 mm

Žymos: Vazonai vidaus, Vazonai laukui